Jarmark Wielkanocny w Lublinie

Jarmark Wielkanocny

w Lublinie

na Rynku Starego Miasta

1-16.04.22!

Jarmark Wielkanocny w Lublinie

Serdecznie zapraszam do zgłoszeń i rezerwacji stoisk pod nr 534 535 710 (pon, wt, śr 10-15)
SMS: jeśli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS z prośbą o rezerwację stoiska – na pewno oddzwonimy w godzinach pracy biura, aby potwierdzić. Godziny pracy biura: poniedziałek, wtorek, środa 10-15

Wielkanocny Jarmark Tradycji – podstawowe informacje dla wystawców:

Jarmark będzie odbywał się w namiotach organizatora. Wszystko co wewnątrz namiotów ( stoły, krzesła, dekoracje) wystawca musi mieć własne. Stoiska powinny być udekorowane świątecznie.

Organizator w cenie zapewnia:

dostęp do prądu,
ochronę jarmarku w godzinach 20-8,
dekoracje świąteczne jarmarku,
reklamę w mediach.

Koszt wynajmu namiotu ( nowe, białe, wymiar front 3 m x głębokość 2 m ) to 1500,00 zł netto w przypadku wykupienia miejsca na cały okres trwania jarmarku.

Można oczywiście wykupić kilka miejsc lub 1 namiot w kilka osób.

Stoiska będą przydzielane wg kolejności wpłat, następnie będzię brana pod uwagę kolejność zgłoszeń. W razie wątpliwości decyduje historia naszej stałej współpracy. Pierwszeństwo będą miały osoby dokonujące przedpłaty na podstawie faktury proforma wystawionej przez Organizatora.

Nie będzie możliwości opłacania czynszu w trakcie trwania Jarmarku. Wyłącznie przedpłaty. Chyba, że się znamy i lubimy 🙂

W przypadku najlepszych lokalizacji ( narożne i w pierwszej linii sprzedażowej od strony linii ulicy Grodzkiej/Bramowej) pierwszeństwo będą mieli wystawcy , którzy złożą wyższe oferty na wynajem w nieprzekraczalnym terminie do 20.03. Jeśli takich ofert nie otrzymamy, to oczywiście te miejsca będą rozdzielane jak inne.

Nie zapewniam żadnemu wystawcy wyłączności na jakikolwiek asortyment.

Nie przyjmujemy zgłoszeń z następującym asortymentem:

– sery góralskie

– chałwa

– usługi finansowe

– sieci MLM

– plastikowe zabawki

– towar masowy, dostępny w sklepach.

Regulamin Świątecznych Jarmarków Tradycji

Similar Posts