Jarmark w Leclercu na Zana

Jarmark w Leclercu na Zana to gwarancja dobrej sprzedaży Twoich produktów.

CH Zana to największy hipermarket E. Leclerc po prawej stronie Wisły, zarówno pod względem fizycznej powierzchni jak i osiąganych obrotów. Zlokalizowany jest w samym centrum LSM, dzielnicy Lublina zamieszkiwanej przez niemal 100 tys ludzi, głównie dobrze sytuowanej klasy średniej i pracowników umysłowych. Hipermarket jest znakomicie skomunikowany z każdym osiedlem LSM i dysponuje wielkim parkingiem. Integralną częścią budynku jest dużą , 2 poziomowa galeria handlowa, w której obecne są przyciągające klientów duże marki takie jak RTV EURO AGD, Sinsay, Subway i liczne sklepy butikowe, z wyszukanym asortymentem, którego próżno szukać w sieciówkach.  Wszystkie te cechy gwarantują, że CH Zana E. Leclerc jest odwiedzane przez rzesze klientów w każdym dniu tygodnia, w związku  z czym sprzedawcy na jarmarku mogą spodziewać się wysokich obrotów.

Serdecznie zapraszam wystawców do uczestnictwa w jarmarku produktów regionalnych i rękodzieła w CH ZANA E.Leclerc w Lublinie przy ul. T.Zana 19. Jarmark zlokalizowany jest przy linii kas, w dobrym miejscu. To zapewnia wystawcom dobry ruch. Klienci odwiedzający jarmark są konkretni i nastawieni na zakupy spożywcze. Przeważają osoby starsze, głównie pracownicy umysłowi.

Terminy i koszt Jarmarku to:

15-19/03
5-16/04 – Jarmark Wielkanocny, cena x2
17-21/05
14-18/06

Jarmark będzie odbywał się również w drugiej połowie 2022r, terminem domyślnym jest 2-gi tydzień miesiąca.

Koszt udziału wynosi:

– na stołach organizatora o wymiarze 150x70cm ( 1 moduł ) – 500 zł netto za 5 dni. W cenie krzesło, podłączenie do prądu, zasłonki z pleksi na towar, umywalka oraz reklama w mediach społecznościowych galerii i organizatora. Miejsce na ladę chłodniczą traktowane jest jako 1 stół bez względu na długość urządzenia, czyli płatne 500 zł. Można objąć dowolną ilość miejsc ( modułów).

– na własnych stołach – 750 zł netto za powierzchnię o długości 300 cm ( 1 moduł) . W cenie podłączenie do prądu, możliwość dostawek w głębi, umywalka oraz reklama w mediach społecznościowych galerii i organizatora. Miejsce na ladę chłodniczą traktowane dodatkowo płatne, do uzgodnienia. Można objąć dowolną ilość miejsc ( modułów).

W przypadku pierwszego uczestnictwa, konieczna jest przedpłata zaliczki w wysokości 500 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku poprzedzającego jarmark do godz.15.00.

Zgłoszenia telefoniczne lub sms pod nr 534 535 710 w pon, wt, śr w godz. 10-15.

Regulamin jarmarku tutaj.

Similar Posts